Słowenia

Ekspo-Trans podejmuje się na życzenie swoich Klientów kompleksowej obsługi w zakresie spedycji międzynarodowej towarów cargo i drobnicowych, także transportu ADR. Swoje usługi świadczymy m.in. dla klientów ze Słowenii. Organizujemy na terenie tego europejskiego kraju transport – zawsze na czas i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa dla powierzonego nam mienia.

Specjalizujemy się w dokonywaniu transportu na linii Polska Słowenia. Na trasie tej nasi kierowcy mają duże, wieloletnie doświadczenie w przewożeniu wszelkiego rodzaju towarów. Znamy optymalne trasy dojazdu do wyznaczonych miast na Słowenii, przy przewożeniu towarów z Polski. Oferujemy przy tym pełen zakres przewozów towarowych.

Możemy podjąć się dzięki temu każdego zlecenia, nawet tych, które wymagają w sektorze transportu Słowenia Polska i Polska Słowenia dużej szybkości i sprawności w działaniach logistycznych. Nasze kompetencje powodują, że przechodzimy w krótkim czasie wszelkie odprawy celne, oszczędzając bezcenny czas naszych klientów.

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do zakładki kontakt.