Gdzie jeździmy?

W Ekspo-Trans otrzymają Państwo kompleksową obsługę w zakresie spedycji międzynarodowej towarów cargo i drobnicowych, w tym transportu ADR. Specjalizujemy się w obsłudze klientów z Polski, a także innych krajów z Europy. Kładziemy nacisk na szybki, sprawny i bezpieczny transport powierzonego nam mienia. Organizujemy m.in. transport Słowenia, Chorwacja i Finlandia.

 Finlandia

Naszą specjalnością jest przede wszystkim działalność w sektorze transportu Finlandia, Polska (transport Polska Finlandia). To najczęściej realizowane przez nas przewozy towarów (w tym ADR). Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozie towarów różnego rodzaju na trasie z Polski od Finlandii oraz z Finlandii do Polski. Regularnie jeździmy również do krajów południowej Europy.

Pełny zakres przewozów towarowych

Jesteśmy aktywni na wielu rynkach europejskich. Mamy stosowną wiedzę i doświadczenie w transporcie do i z krajów:

  • Chorwacja
  • Słowenia
  • Włochy
  • Estonia

Nasza specjalizacja w zakresie transportu towarów do Chorwacji, Słowenii, Włoch i Estonii sprawia, że możemy podjąć się zleceń wymagających szybkich i sprawnych działań logistycznych. Mamy szeroką wiedzę z zakresu odpraw celnych i przewozów ładunków do krajów południa europy, w szczególności Chorwacji, Włoch i Słowenii, tymi samymi kompetencjami możemy się pochwalić w zakresie przewozów towarów do Finlandii i Estonii.

mapa-europy-2015