Chorwacja

Chorwacja stała się w ciągu kilku ostatnich lat celem wakacyjnych wypraw Polaków. Niemniej nasze rodzime firmy mają także liczne stosunki handlowe z tym pięknym bałkańskim krajem. Z naszej strony możemy Państwu zaoferować profesjonalną i w pełni kompleksową obsługę transportową na trasie Polska-Chorwacja oraz Chorwacja-Polska. Ekspo-trans zajmuje się przede wszystkim spedycją międzynarodową towarów typu cargo oraz drobnicowych. Świadczymy także usługi transportu ADR do Chorwacji i z Chorwacji do Polski.

Transport do Chorwacji – zasady

Naszym atutem jest terminowości wykonywanych zleceń, przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa dla powierzonego mienia. Kierowcy, którzy wykonują usługi transportowe w kierunku Chorwacji doskonale znają tę trasę i przechodzą przez wszystkie kontrole celne szybko i sprawnie. Nic nie stanie nam na przeszkodzie, aby dostarczyć Państwa towar z Polski do Chorwacji lub z Chorwacji do Polski w ściśle określonym terminie. Wielokrotnie nasze samochody przemierzały tę trasę i znakomicie jest ona znana przez kierowców, dlatego na wypadek wystąpienia korków czy wypadków drogowych, szybko mogą zmodyfikować swoją drogę przejazdu.

Transport do Chorwacji – obsługa klienta

Dbamy o rzetelność obsługi klientów, terminowość oraz bezpieczeństwo zarówno naszych kierowców, jak i towarów, jakie przewożą do Chorwacji i z Chorwacji do Polski.

Interesują Cię nasze usługi? Zapraszamy do zakładki kontakt.