Spedycja i transport Polska-Chorwacja

Chorwacja stała się w ciągu kilku ostatnich lat celem wakacyjnych wypraw Polaków. Niemniej nasze rodzime firmy mają także liczne stosunki handlowe z tym pięknym bałkańskim krajem. Z naszej strony możemy Państwu zaoferować profesjonalną i w pełni kompleksową obsługę transportową na trasie Polska-Chorwacja oraz Chorwacja-Polska. Ekspo-trans zajmuje się przede wszystkim spedycją międzynarodową towarów typu cargo oraz drobnicowych. Transport Polska-Chorwacja i z powrotem obejmuje również przewozy materiałów niebezpiecznych z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dysponujemy odpowiednio dostosowaną flotą, dzięki którym przewieziemy dla Państwa paliwo czy substancje chemiczne zgodnie z wytycznymi konwencji ADR.

Transport do Chorwacji – zasady

Transport Polska-Chorwacja, który realizujemy, jest doskonałym sposobem na utrzymanie współpracy biznesowej z partnerami w tym kraju. Jednocześnie pozwala na wymianę handlową, dzięki której rodzime produkty trafiają do chorwackich domów. Naszym atutem jest terminowość wykonywanych zleceń, przy zachowaniu wszelkich norm bezpieczeństwa dla powierzonego mienia. Kierowcy, którzy wykonują usługi transportowe w kierunku Chorwacji, doskonale znają szlaki drogowe. Dlatego przez wszystkie kontrole celne przechodzą szybko i sprawnie. Nic nie stanie nam na przeszkodzie, aby dostarczyć Państwa towar w ściśle określonym terminie. Nasze samochody wielokrotnie przemierzały tę trasę, a kierowcy znakomicie ją znają. Dlatego trafiając na korek czy wypadek drogowy, szybko mogą zmodyfikować drogę przejazdu.

Zobacz również: Transport do Finlandii

Transport Chorwacja-Polska – obsługa klienta

Dbamy o rzetelność obsługi klientów, terminowość oraz bezpieczeństwo zarówno naszych kierowców, jak i towarów, jakie przewożą do Chorwacji i z Chorwacji do Polski.

Interesują Cię nasze usługi? Zapraszamy do zakładki kontakt.