Spedycja i transport Estonia-Polska

Oferujemy transport do Estonii. Przewóz towarów prowadzimy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży. Zatrudniamy kadrę profesjonalistów, którzy dbają o to, aby przedsięwzięcie przebiegało w sprawny sposób i, co ważne, aby towary zawsze były dostarczone na czas. Zajmujemy się także transportem produktów pochodzenia zwierzęcego. Nowoczesne samochody są gwarancją niezawodności, a znajomość międzynarodowych przepisów sprawia, że spedycja jest dopracowana pod kątem logistycznym i na trasie nie pojawiają się nieprzewidziane problemy, które wpływałaby na wydłużenie czasu realizacji zlecenia. Jeśli jednak by wystąpiły, wiemy, jak się z nimi uporać.

 

Kompleksowe działanie

Zatrudniamy kierowców mających kwalifikacje ADR i inne uprawnienia do przeprowadzenia bezpiecznego przedsięwzięcia przewozu towarów. Kładziemy duży nacisk na logistykę w transporcie. Flota jest zarządzana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, aby ładunki docierały na miejsce w nienaruszonym stanie. Do realizacji każdego zlecenia podchodzimy w kompleksowy sposób., dbając o potrzeby klientów.

Od lat zajmujemy się spedycją na obszarze Unii Europejskiej, dzięki czemu znamy specyfikę terenu i mamy kontakty zagraniczne. Wpływają one na łatwość komunikacji oraz szybkie i sprawne rozwiązywanie bieżących problemów, które mogą pojawić się na trasie.

Zaletą z korzystania z usług Ekspo Trans jest również to, że przedsiębiorcy są zabezpieczeni przed stratami wynikającymi z uszkodzenia towarów. Mamy ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika w firmie PZU, które opiewa na kwotę 300 000 euro, więc w razie niespodziewanych zdarzeń interesy Klientów są zabezpieczone. Zapraszamy do współpracy.