Spedycja i transport Słowenia-Polska

Transport to podstawowa dziedzina działalności firmy Ekspo-Trans. Jeździmy w różnych kierunkach, z wykorzystaniem nowego taboru pojazdów. Nasi kierowcy posiadają niezbędne kwalifikacje do wykonywania swojej pracy i niezawodnie wykonują powierzone im zadania.

Transport do Słowenii – co oferujemy?

Ekspo-Trans podejmuje się na życzenie swoich Klientów kompleksowej obsługi w zakresie spedycji międzynarodowej towarów cargo i drobnicowych, także transportu ADR. Swoje usługi świadczymy m.in. dla klientów ze Słowenii. Organizujemy na terenie tego europejskiego kraju transport – zawsze na czas i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa dla powierzonego nam mienia. Nasi klienci mogą mieć pewność, że powierzony nam ładunek dotrze do miejsca przeznaczenia terminowo i w nienaruszonym stanie. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby każdy ze zleceniodawców był w pełni zadowolony z wykonanych przez nas usług transportu i spedycji.

Specjalizujemy się między innymi w dokonywaniu terminowo transportu na linii Polska Słowenia. Na trasie tej nasi kierowcy mają duże, wieloletnie doświadczenie w przewożeniu wszelkiego rodzaju towarów. Znamy optymalne trasy dojazdu do wyznaczonych miast na Słowenii, przy przewożeniu towarów z Polski. Oferujemy przy tym pełen zakres przewozów towarowych. Dzięki znajomości tras przejazdu w przypadku korków wywołanych wypadkiem, zamknięciem części drogi czy przebudową, kierowca może od razu opracować trasę alternatywną i dokonać transportu w założonym wcześniej w umowie terminie. Nie muszą polegać wyłącznie na wskazówkach z nawigacji satelitarnych, ale na własnej wiedzy o drogach w Słowenii i w innych krajach, przez które przejeżdżają podczas wykonywania swojej pracy.

Zobacz również: Transport do Estonii

Transport do Słowenii – realizacja zleceń

Możemy podjąć się dzięki temu każdego zlecenia, nawet tych, które wymagają w sektorze transportu Słowenia Polska i Polska Słowenia dużej szybkości i sprawności w działaniach logistycznych. Nasze kompetencje powodują, że przechodzimy w krótkim czasie wszelkie odprawy celne, oszczędzając bezcenny czas naszych klientów. Gwarantujemy rzetelność i terminowość w transporcie i spedycji.

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do zakładki kontakt.