Finlandia

Kompleksowa obsługa w zakresie spedycji międzynarodowej towarów typu cargo oraz drobnicowej oraz świadczenie usług transportu ADR oferujemy na trasie Polska – Finlandia oraz Finlandia-Polska. Nasza firma Ekspo-trans na Państwa życzenie zorganizuje terminowy transport, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa dla przewożonego mienia, które zostanie powierzone naszym kierowcom.

Transport do Finlandii z Polski

Trasa Polska-Finlandia jest doskonale znana naszym pracownikom, a wielokrotne kursy w tym kierunku spowodowały, że znamy doskonale wszystkie drogi prowadzące do największych ośrodków miejskich w Finlandii. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zorganizowali i zrealizowali transport wszelkiego rodzaju towarów do Finlandii z Polski oraz z Finlandii do dowolnego miejsca  w całej Polsce. Nawet jeśli na trasie przejazdu naszych ciężarówek pojawią się jakiekolwiek kłopoty – korki, zatory oraz budowy dróg, możemy wytyczyć inną, optymalną trasę. Wszystko po to, aby Państwa mienie zostało dostarczone pod wskazany adres w idealnym stanie i w terminie wskazanym w umowie.

Transport Polska Finlandia

Ekspo-trans podejmuje się każdego zlecenia w sektorze transportu Polska Finlandia oraz Finlandia Polska, zapewniając rzetelność obsługi klienta. Dzięki posiadanej wiedzy i kompetencjom wszyscy nasi kierowcy szybko przechodzą odprawy celne, a w ten sposób oszczędzają czas, niezbędny na wykonanie usługi.

Zapraszamy do skorzystania z możliwości kontaktu.