Spedycja i transport Finlandia-Polska

Finlandia jest krajem położonym na północy kontynentu, poza popularnymi szlakami turystycznymi i handlowymi. Dlatego wymiana towarowa czy handlowa z tym państwem wymaga specjalnej organizacji i odpowiedniego przygotowania. Również znajomość tras przejazdu nie jest powszechna wśród kierowców. Z tych powodów transport Finlandia-Polska warto powierzyć naszej firmie. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie spedycji międzynarodowej towarów typu cargo oraz drobnicowej. Realizujemy też transport ładunków niebezpiecznych  na trasie Polska-Finlandia oraz Finlandia-Polska. Ekspo-trans na Państwa życzenie zorganizuje terminowy przewóz, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa mienia, które zostanie powierzone naszym kierowcom.

Transport do Finlandii z Polski

Transport Finlandia-Polska i Polska-Finlandia odbywa się trasą, która jest doskonale znana naszym pracownikom. Wielokrotne kursy w tym kierunku spowodowały, że znamy doskonale wszystkie drogi prowadzące do największych ośrodków miejskich w tym kraju. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zorganizowali i zrealizowali transport wszelkiego rodzaju towarów do Finlandii z Polski oraz z Finlandii do dowolnego miejsca w całej Polsce. Nawet jeśli na trasie przejazdu naszych ciężarówek pojawią się jakiekolwiek kłopoty – korki, zatory oraz budowy dróg – możemy wytyczyć inną, optymalną drogę. Wszystko po to, aby Państwa mienie zostało dostarczone pod wskazany adres w idealnym stanie i w terminie wskazanym w umowie.

Sprawna organizacja i terminowość dostaw

Ekspo-trans podejmuje się każdego zlecenia w sektorze transportu Finlandia-Polska oraz Polska-Finlandia, zapewniając rzetelność obsługi klienta. Dzięki wiedzy i kompetencjom wszyscy nasi kierowcy szybko przechodzą odprawy celne, a w ten sposób oszczędzają czas, niezbędny na wykonanie usługi. Gwarantujemy sprawne i terminowe dowiezienie Państwa ładunku do celu.

Zobacz także: Transport do Słowenii

Zapraszamy do skorzystania z możliwości kontaktu.